środa, 17 czerwca 2020

Dzisiejsza premiera

Dzisiejsza
premiera:Ona – zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz outsiderka, o przeciętnej urodzie, długich, prostych włosach w kolorze mokrego piasku. On – facet o powierzchowności herosa i boskiej arogancji. Wokalista i gitarzysta jednego z najpopularniejszych na świecie zespołów rockowych, który wiedzie życie jak w cudownym śnie. Nieziemsko przystojny, czarujący, seksowny i… perwersyjny. Na pierwszy rzut oka różni ich dosłownie wszystko. Łączy? Muzyka i niewytłumaczalna chemia.

„Niegrzeczny idol” może przywoływać skojarzenia z kinowym hitem „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”). Wspólna trasa koncertowa daje bowiem początek miłości pełnej namiętności i pożądania. Miłości bożyszcza tłumów Killiana do Libby – zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która okazała się bardziej uzależniająca niż wszystkie fanki świata. Czy dziewczynie uda się zatrzymać idola, skoro cały świat chce jej go odebrać? Czy Killian znajdzie sposób, by wyciągnąć Libby z jej pustelniczej skorupy i zatrzymać przy sobie? Kristen Callihan stworzyła niezwykłą opowieść o dwojgu ludzi, którzy muszą nauczyć się walczyć o to, czego pragną najbardziej – siebie nawzajem.

13 komentarzy:

 1. Głośno o tej książce. Zapiszę tytuł i będzie na długie jesienno - zimowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby głośno o tej książce, a ja o niej dopiero przeczytałam na twoim blogu.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie pierwsza recenzja tej książki, która czytam, jednak nie czuję zaciekawienia... Może na chwilę obecną gorące romanse są poza moimi gustami. Zniosę romans, ale w tle jakiejś historii. Mój gust często się zmienia, więc i faza gorących romansów pewnie kiedyś powróci :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama nie wiem. Opis jakoś mnie nie przekonał, ale może poczekam na Twoją recenzję i wtedy, ewentualnie, dam jej szansę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam propozycję zrecenzowania tej książki, ale z niej zrezygnowałam. Tym niemniej, czekam na Twoją recenzję. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Dawno nie czytałam nic z motywem muzycznym, chętnie poznam :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Może być sztampa jakich mało, a może coś bardzo interesującego :) Czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Będę miała na uwadze ten tytuł

  OdpowiedzUsuń
 9. Może być całkiem ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tym razem to chyba nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń