piątek, 9 grudnia 2022

Droga do celu

Nowość:

„Power4Start”

Marek Kamiński

 

Marzenia i osiąganie celów z jednej strony zdają sobie przeczyć, a z drugiej jak najbardziej do siebie pasują. Zdobycie to, czego się pragnie, chce lub potrzebuje może być łatwe i proste, ale bywa też wyzwaniem, jakiemu wcale nie tak łatwo sprostać. Jednak rzadko kiedy jest w ogóle nieosiągalne, podjęcie się jego urzeczywistnienia jest pierwszym krokiem by zdobyć to, o czym marzymy.

 

Jak więc zamysły przekuć w cele, a te w osiągnięcia? Technik jest naprawdę dużo. Niektórzy działają zgodnie z własną intuicją oraz wiedzą, inni szukają sposobu sprawdzonego, jaki już przyniósł komuś, najlepiej w liczbie mnogiej, efekt. „Power4Start” daje możliwość poznania nowej drogi, której źródłem są doświadczenia Marka Kamińskiego, podróżnika, zdobywcy i filozofa, ale także pisarza. Już na wstępie witają nas słowa, jakie nie tylko zachęcają, ale są i wsparciem dla czytelnika oraz osoby, mającej potrzeby znalezienia ścieżki pomagającej w realizacji swoich marzeń. Metoda Biegun opiera się na kilku filarach lub mówiąc słowami autora zestawie narzędzi znajdujących się w nas. Jeśli mamy je pod ręką warto poznać ich siłę oraz nauczyć się wykorzystywać. W końcu każdy ma marzenia, lecz nie wszyscy wiemy co zrobić by stały rzeczywistością.

 

„Power4Start” daje do ręki zainteresowanym praktyczne instrumenty, pozwalające na spełnienie tego, czego pragniemy. Krok po kroku przybliża nam co powinniśmy zrobić by wcielić w życie nasze zamysły. Tekst został znakomicie zilustrowany – rysunki nie są jedynie ozdobnikiem, lecz także zawierają podsumowanie, dzięki temu utrwalamy sobie przeczytany przed chwilą tekst. Taka „ściągawka” jest również przydatna w momencie kiedy sami przystępujemy do pracy. Nie potrzebujemy dodatkowego notatnika, odpowiednie do tego miejsce znajduje się w samej publikacji, tuż za omawianym elementem. Marek Kamiński oddaje w ręce czytelników publikację, jaką warto poznać nie jedynie gdy poszukujemy sposobu osiągnięcia celów. „Power4Start” warto poznać gdyż poruszana tematyka może być przydatna także na co dzień. Zabieganie, stres, wielozadaniowość, ogrom, a niekiedy nadmiar informacji, sprawiają, że potrzebujemy też wyciszenia lub rozwiązań ułatwiającym działanie bądź porządkujących nasze otoczenie, ale też i zorganizować się nam. Czy jest to lektura na raz? W żadnym wypadku, nawet jeśli od razu całą ją przeczytamy z pewnością wrócimy do niej. Niektórych mogą zainteresować pewne fragmenty, inni skupią się na poznawaniu i doskonaleniu się w metodzie Biegun.

 

 Za możliwość

przeczytania książki

dziękuję: