sobota, 21 listopada 2020

#znowuczytamchallenge
  #znowuczytamchallenge, wydarzenie, w trakcie którego zostanie udowdnione, że można czytać zawsze, wszędzie, o każdej porze i w każdych warunkach. 

Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku Czytaj PL: https://www.facebook.com/events/3267340930058713 


W weekend 27-29 listopada ustanowimy wspólnie rekord w największej liczbie osób czytających e-booki i audiobooki. Chwyćcie swoje czytniki i telefony, i przyłączcie się do wyzwania #znowuczytamchallenge – niech to będą 72 godziny wypełnione czytaniem, Waszymi ulubionymi tytułami i twórczością ulubionych autorów. Niezależnie od tego czy akurat odpoczywamy w domu, sprzątamy, spacerujemy czy gotujemy, a może uprawiamy sport – pokażmy innym jak spędzamy weekend z e-bookami i audiobookami.

Od piątku 27 listopada do niedzieli 29 listopada publikujemy w mediach społecznościowych zdjęcia pokazujące Nas w trakcie lektury i oznaczajcie je tagiem #znowuczytamchallenge.

Pokażmy wszystkim, że czytać można w każdych okolicznościach - nawet tych najbardziej niecodziennych i najmniej oczywistych. Wypełniamy Instagram, Facebook i TikTok zdjęciami i filmami czytających. Do wypróbowania polecają oczywiście 12 znakomitych tytułów z Czytaj PL 2020, które można pobrać korzystając z aplikacji Woblink.

Żeby stanąć do wyzwania #znowuczytamchallenge, trzeba choć raz, w ciągu trzech dni, podczas których będzie trwało ustanawianie rekordu opublikować w swoich kanałach społecznościowych zdjęcie ilustrujące czytanie lub słuchanie elektronicznych książki. 
Każde ze zdjęć powinno zostać opatrzone hasztagiem #znowuczytamchallenge - to pozwoli zidentyfikować wszystkich uczestników i wyliczyć rekord.