czwartek, 14 kwietnia 2022

Zbuntowani

Przedpremierowo:

„Grzeszni. Buntownik”

Ana Rose

 

Przyjaźń bywa dużym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy jest poprzedzona burzliwą znajomością. Czasem wymaga pójścia zamiast na skróty drogą, jakiej wcześniej nie była pod uwagę. Gdzie może ona doprowadzić? Tam gdzie nikt nie spodziewał się, przy okazji zaskakując jeszcze niejednokrotnie.

 

Aria była zakazanym owocem dla znajomych jej brata, ten postawił sprawę od razu jasno, ale teoria jest czymś innym niż praktyka zwłaszcza gdy trudno oderwać wzrok od pięknej dziewczyny. Milton zamierza trzymać się reguł ustalonych przez przyjaciela, nie powinno to być aż trudne, na brak kobiecego towarzystwa ani on, ani pozostali nie mogą narzekać. Tu rodzi kolejny problem, czy można być zazdrosnym jeśli jeszcze tak naprawdę nic nie wydarzyło się? Aria nie chce by nadopiekuńczy brat ingerował w jej życie, szczególnie, że i tak już coraz bardziej komplikuje się. Jej uwagę przyciągają Ash i Milton, obaj przyciągają uwagę kobiet i doskonale bawią się w ich towarzystwie, lecz również zwracają uwagę na siostrę kumpla. Tyle, że wciąż pozostaje jedna, podstawowa, przeszkoda – zasady wyraźne powiedziane przez Huntera, który z nich złamie je i do czego to doprowadzi?

 

Uczuciowe rozgrywki i wątpliwości, zasady i ich łamanie oraz troje bohaterów, jacy spotykają się w momencie gdy mają przed sobą nowy, życiowy rozdział. Ana Rose w  swojej najnowszej książce przedstawia emocjonalne rozterki, w jakich do głosu dochodzi niepewność oraz rodzące się uczucie. Tuż obok jest przyjaźń, od której wszystko się rozpoczyna, doceniana i jakiej nikt nie chce zawieść, lecz jest jeszcze coś więcej, o czym postacie nie umieją i przede wszystkim nie chcą zapomnieć. Wzajemne przyciąganie odczuwalne jest od samego początku, narasta, ale autorka wie jak podkręcić atmosferę przy pomocy drugiego planu i pozostałych postaci, każdy ma odegrania odpowiednią rolę w nieprzypadkowym momencie. Niejednokrotnie fabuła zaskakuje zwrotem akcji, na nudę podczas lektury więc nikt nie powinien narzekać. Jeśli do tego dodać szybkie tempo oraz temperament otrzymujemy historię, gdzie nie tylko dużo wydarzeń ma miejsce, lecz są także one splecione z sobą, tworząc ciekawą całość, w jakiej nie raz czytelnicy zastanawiają się jaki będzie jej finał. Bohaterów łatwo polubić, są wyraziści i udowadniają, że jeśli im na kimś zależy umieją dużo zaryzykować.

 

Premiera:

20 kwietnia

 


 Za możliwość przeczytania książki
dziękuję