czwartek, 5 listopada 2020

Czytaj PL

 Czytaj PL

 

 Największa w Polsce a być może na świecie tego rodzaju akcja czytelnicza w 2020 roku będzie szczególnie mocno obecna w przestrzeni wirtualnej. Rok temu, w rekordowej edycji Czytaj PL ponad 50 000 użytkowników przeczytało książki aż 130 tysięcy razy! Teraz chcemy wspólnie z Ambasadorami tej akcji pobić ubiegłoroczny rekord i pokazać jak piękna i ważna jest literatura w dzisiejszych czasach.

 


Czytaj PL to najlepsza literatura piękna, kryminały, reportaż, książka historyczna, poradnikowa i młodzieżowa. To tytuły cenionych autorów, wśród których nie zabrakło laureatów najbardziej prestiżowych laurów. Jak zawsze, 12 tytułów dostępnych jest za darmo w formie e-booków, a dodatkowo 10 z nich – w wersji audiobooków. 

 

 W ciągu dotychczasowych edycji Czytaj PL dotarło z najlepszymi książkami na wszystkie kontynenty świata, do 14 krajów i blisko 1000 miejscowości w Polsce. Rokrocznie angażują się w akcję miłośnicy literatury, autorzy, ambasadorzy z liceów oraz włodarze miast i instytucje, którym szczególnie bliskie jest promowanie czytelnictwa.

 Kod QR do pobrania e-booków i audiobooków na grafice:Lista tegorocznych tytułów, które są dostępne tu:

https://czytajpl.pl/2020/11/03/akcja-czytaj-pl-2020-12-bestsellerow-znowu-za-darmo/