czwartek, 29 grudnia 2016

Zapowiedzi :)

Już niedługo będą miały premiery książki, na które czekam z niecierpliwością. Styczeń i luty 2017 zapowiadają się bardzo interesująco, sensacja, fantastyka i uczucia - czego chcieć więcej? ;)

Nakładem wydawnictwa Jaguar ukaże się pierwszy to nowej serii autorstwa Veronici Roth "Naznaczeni śmiercią"

 Premiera 17.11.2017"Na jednej z planet w odległej galaktyce żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Losy Cyry i Akosa splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom, obsesjom, wyobrażeniom. Naznaczeni śmiercią, naznaczeni stratą. Wyzwoleni przez miłość."

Na stronie wydawnictwa został udostępniony wywiad z Autorką, szczegóły tutaj
 Dla wielbicieli kryminałów intrygującą historię przygotowało wydawnictwo Czarna Owca:

"Agent federalny, Aron Falk, otrzymuje wiadomość wzywającą go do przyjazdu do Kiewarry. Powodem pierwszej od lat wizyty w rodzinnym miasteczku jest pogrzeb jego najlepszego przyjaciela, Luke’a i jego najbliższych. Kiedy dwadzieścia lat wcześniej Falk został oskarżony o morderstwo, Luke zapewnił mu alibi. W atmosferze pełnej podejrzeń Falk i jego ojciec uciekają z Kiewarry. Przed formalnym oskarżeniem Arona ratuje niezachwiane zapewnienie Luke’a, że w feralnym momencie on i Aron byli razem. Lecz jest ktoś, kto ma pewność, że to było kłamstwo.

Pośród najdotkliwszej suszy w całym stuleciu, Falk i miejscowy policjant próbują dociec, co naprawdę przytrafiło się Luke’owi. Kiedy pełen obaw Falk rozpoczyna śledztwo dotyczące śmierci przyjaciela, głęboko skrywane tajemnice i kłamstwa wracają ze zdwojoną siłą. Wkrótce Falk przekona się, że małe miasteczka zawsze skrywają wielkie tajemnice…"


 Premiera 11.01.2017


Wydawnictwo udostępniło I rozdział dla zainteresowanych tutaj.
Juz w lutym nowa powieść Agnieszki Lingas- Łoniewskiej - "Boys from hell":


 Fragment znajdziecie tutaj.