sobota, 11 sierpnia 2018

Premiera 22 sierpnia

PREMIERA 22 SIERPNIAWspółczesna Warszawa. Do wydziału zabójstw trafia Monika – policjantka po przejściach. Czy uda jej się wyjaśnić serię morderstw dokonywanych w Warszawie? Czy poradzi sobie z patriarchalnym światem policji? Jedno jest pewne. Wszelkie tropy zaprowadzą ją do własnej przeszłości. Do rysy….
Igor Brejdygant, jeden z najbardziej obiecujących polskich autorów kryminałów, powraca z nową powieścią. Jeszcze bardziej sensacyjną. Poruszającą i wciągająca. Emocje gwarantowane do ostatniej strony. Premiera Rysy już 22 sierpnia.
W Warszawie ginie bezdomny alkoholik. Prowadząca śledztwo komisarz Monika Brzozowska przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż o porachunki kloszardów. Szczególnie kiedy jej przypuszczenia potwierdzają kolejne zbrodnie o podobnym charakterze. Wszelkie tropy prowadzą ją do własnej przeszłości, a grzechy ofiar wiążą się z błędami młodości samej Brzozowskiej. Komisarz zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która pochłania cały misternie ułożony przez lata świat. Okazuje się, że tylko pozornie poradziła sobie z przeszłością. Rysa ciągle w niej jest.
Historia o lęku przed własnym nieznanym obliczem, przed historią, która umyka w odmęty niepamięci, przed czymś, co stało się dawno temu i co rzutuje na współczesne zdarzenia. Opowiedziana przez mężczyznę historia o kobiecie, która stara się wygrać z dręczącymi lękami i ocalić samą siebie.