czwartek, 12 stycznia 2023

Kiedyś i obecnie

Przedpremierowo:

„Słodkie pragnienie”

Anna Wolf

 

Pierwsza miłość nie zawsze jest trwała, czasem staje się miłym wspomnieniem lub wprost przeciwnie przypomina rozczarowanie lub ból złamanego serca. Czy warto wracać do niej jeśli dostaniemy od losu szansę, zwłaszcza, że ma ona słodko – gorzki smak? A może warto zaryzykować, wbrew zdrowemu rozsądkowi i po prostu wykorzystać przypadek, jaki nie wcale nie musi się powtórzyć?

 

Kiedyś byli parą, ale w dniu, jaki mógłby być ich pierwszym wspólnym krokiem w dorosłość Hunter zerwał z Susan. Jego tłumaczenie nie przekonało dziewczyny, każde z nich poszło swoją drogą z daleka od siebie. Niespodziewane spotkanie kilka lat później przypomina dawne uczucie, jakie wcale nie wypaliło się, lecz czy powinni wracać do tego, co zostało zakończone? Oboje mają swoje życia, przeszłości nie da się zmienić, natomiast przyszłość … przyszłość jest przecież otwartą kartą nieprawdaż? Susan przekonuje się o tym na własnym przykładzie, konsekwencje podjętej pod wpływem emocji decyzji są o wiele poważniejsze niż mogła przypuszczać. Zranione uczucia to jedynie część tego, co jest jej udziałem po ponownym spotkaniu. Co zrobi Hunter gdy dowie się, że ukryto przed nim prawdę, nie nic nieznaczący fakt, ale taki, który z pewnością wpłynie na niego? Pewne wybory niosą z sobą długotrwałe skutki, lecz kiedy nie jest się świadomym ich  informacja, że istnieją, rzadko kiedy spotyka się z życzliwą reakcją …

 

Dwoje jak najbardziej do pary tyle, że robiących wszystko by „żyli długo i szczęśliwie” nie nastąpiło. Taki wstęp do najnowszej książki serwuje czytelnikom Anna Wolf. Jak więc nie sięgnąć po tę historię, w której iskrzy od samego początku, a im dalej zagłębiamy się w lekturę tym ogień jeszcze większy. „Słodkie pragnienie” mają to, co lubimy najbardziej czyli gorące uczucia, humor, bohaterów z charakterem oraz emocje, co daje w efekcie prawdziwie nieodkładalną opowieść. Taką, w jakiej iskrzy od samego początku, a w miarę rozwoju historii przeradza się to w prawdziwy ogień. Bohaterowie na oczach czytelników zmieniają się od nastolatków, stojących u progu dorosłości, aż po osoby mających za sobą niejedno doświadczenie i błąd na koncie. Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, autorka pokazuje co może wydarzyć się gdy stara, pierwsza, miłość wcale nie wygasła i wciąż przypomina o sobie, ale moment nie zawsze okazuje się odpowiednim. „Słodkie pragnienie”

To książkowy hit, jaki zauroczy czytelników od razu i do samego końca. Nie brakuje w nim zwrotów akcji oraz prawdziwej miłości, skomplikowanej, obarczonej sekretami i niepowodzeniami, takiej, która musi zmierzyć się z niedopowiedzeniami, dumą i przede wszystkim z znalezieniem odpowiedniego czasu by dane jej szansę.

 

Premiera:

25 stycznia

Za możliwość przeczytania 

książki

dziękuję: