wtorek, 28 kwietnia 2020

Majowa premiera

MAJOWA PREMIERAKtoś wie, że to nie był wypadek.
Ktoś wie, że popełniono zbrodnię.


Minął rok, odkąd Erica Spencer zginęła w wyniku tragicznego wypadku. Wydaje się, że nikt w Severn Oaks już nie pamięta o dramatycznym wydarzeniu, które wstrząsnęło tą małą społecznością. Do czasu, gdy do sieci trafia zapowiedź serii podcastów zatytułowanych „Prawda o Erice”. Ich autor zapowiada, że ujawnią, co tak naprawdę wydarzyło się na halloweenowym przyjęciu, podczas którego Erica... została zamordowana.
Podejrzanych jest sześcioro, a autor nagrań obiecuje w ostatnim z nich zdemaskować mordercę. Ponieważ każdy kolejny podcast skupia się na innym podejrzanym, mieszkańców Severn Oaks zaczyna ogarniać niepokój, a gdy jedna z wytypowanych osób ginie – wybucha panika. Uciekła? Jest winna? Grozi jej niebezpieczeństwo? Kiedy napięcie rośnie, sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie. Zwłaszcza, że każdy z nich ukrywa jakiś sekret. A jeden z nich już ma na koncie morderstwo…

10 komentarzy:

 1. To pozostaje czekać na premierę. Aczkolwiek - zapisuję ten tytuł i planuję książkę poczytać w jesienne lub zimowe wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak - zdecydowanie planuję lekturę. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zaintrygowana i to bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic tylko czekać! Z niecierpliwością, bo książka zapowiada się super.

  OdpowiedzUsuń
 6. jeszcze nie czytałam nic tej autorki, ale mam w planach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka jak najbardziej dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń