niedziela, 19 maja 2019

"Bezlitosna siła" już wkrótce

Premiera 
już wkrótce:
5 czerwca

Bez litości, bez zasad, bez reguł. 
W tym świecie wygrywają najsilniejsi. 
Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość.


Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję. Seria "Bezlitosna siła" opowiada o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną historię, która go prześladuje. A także o kobietach, które doświadczyły przemocy, a pomoc znajdują w fundacji FemiHelp, wspierającej ofiary agresji ze strony mężczyzn.
Jedyną, wspólną nadzieją na to, by się wyswobodzić z sideł przeszłości, jest miłość silniejsza od wyroków losu.On ma wszystko – pieniądze, władzę i wygrane na ringu. Ona wszystko straciła – dzieciństwo, marzenia i nadzieję. Żadne z nich nie wierzy w miłość i jej zbawczą siłę.
"Kastor", tom pierwszy, opowiada o Konstantym "Kastorze" Lombardzkim, który odnosi zwycięstwa zarówno w życiu zawodowym, jak i na ringu. Jest twardy i pozbawiony empatii. Pod tą maską kryje się jednak dramat z dawnych lat. Szczelina w twardym pancerzu pojawia się wtedy, gdy poznaje Anitę Sokół, skromną, lękliwą dziewczynę, która zatrudnia się do sprzątania jego biura. Okazuje się, że to nie jest jej jedyne zajęcie – pracuje także w klubie, by spłacić długi z przeszłości. Przekonują się, że w tym brutalnym świecie, gdzie każdego dnia walczą o przetrwanie, jest tylko jedna siła, która może pokonać zło. Czy sprawcza moc miłości ich ocali?


11 komentarzy:

 1. Zapowiada się bardzo ciekawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie się zapowiada, fakt, ale szukam czegoś lżejszego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm niekoniecznie mam teraz chęć na tę książkę, ale mam jeszcze kilka starszych książek Lingas-Łoniewskiej na oku, więc najpierw przeczytam te m.in. ,,Klub niewiernych".

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie czekam na tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejna ciekawa zapowiedź. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładna okładka, a książka niekoniecznie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka zapowiada się ciekawie, aczkolwiek zastanowię się nad jej przeczytaniem :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. A z przyjemnością po nią sięgnę, autorka już jakiś czas temu zdobyła moje serce, chociaż mija się z moim ulubionym gatunkiem tak bardzo, że bardziej już się nie da :D

  OdpowiedzUsuń