piątek, 11 stycznia 2019

Zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Już 16 stycznia nakładem wydawnictwa ukażą się dwie ciekawe książki. Każda z nich zasługuje na uwagę :)

Korzystając z ferii zimowych, Alicja, warszawska maturzystka, postanawia wybrać się w Bieszczady, jednak zupełnie nie spodziewa się dramatycznej zmiany pogody i przez swoją lekkomyślność ulega poważnemu wypadkowi. Zostaje szczęśliwie uratowana przez mieszkającego samotnie w okolicy Wiktora, mającego za towarzysza jedynie wielkiego, szarego wilczarza. Uwięzieni w wielodniowej śnieżycy Alicja i Wiktor zaczynają zbliżać się do siebie i zauważać, że choć wydają się pochodzić z kompletnie różnych światów, to jednak łączy ich o wiele więcej, niż którekolwiek z nich mogło przypuszczać. I chociaż zaczyna się między nimi rodzić uczucie, starają się z nim walczyć, bo każde z nich nosi w sobie tajemnicę i dziedzictwo, mogące okazać się zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Więź to rozgrywająca się w malowniczym otoczeniu zasypanych śniegiem, zimowych Bieszczad, pełna magii historia o przeznaczeniu i miłości dwojga ludzi, których z pozoru dzieli niemal wszystko. To opowieść o mocy i szale, o więzi większej niż czas, i sekretach, skrywających mrok i niebezpieczeństwo…


Pięcioro przyjaciół. Tylko jedno z nich może przeżyć. Komu uda się wyrwać z koszmarnej otchłani? Jaką cenę będzie musiał zapłacić? Wyjątkowy, porywający thriller, w którym czas zapętlił się w wiecznym powtórzeniu.

Beatrice Hartley i pięcioro jej najlepszych przyjaciół tworzyli świetną ekipę. Ale wszystko zmieniła śmierć Jima, geniusza muzycznego i chłopaka Beatrice. Rok po zakończeniu szkoły Beatrice wraca do Wincroft – nadmorskiej posiadłości, gdzie spędzili razem wiele wieczorów, dzielili się tajemnicami i planowali zmienić świat. Beatrice ma nadzieję, że pozna odpowiedzi na mroczne pytania dotyczące okoliczności śmierci Jima. Podejrzewa, że jej przyjaciele wiedzą znacznie więcej, niż chcą zdradzić. Beatrice czuje, że nigdy nie pozna prawdy. Rankiem, po burzy, do drzwi puka tajemniczy mężczyzna. Beztroskim tonem oznajmia coś, co wydaje się niemożliwe: czas się zatrzymał, zapętlił się w wiecznym powtórzeniu, które zdołają przerwać, tylko jeśli podejmą niezwykle trudną decyzję. Beatrice dostaje ostatnią szansę, by poznać odpowiedzi na dręczące ją pytania… I ostatnią szansę, by żyć. Tak zaczyna się Pętla w Neverworld.

15 komentarzy:

 1. Kolejne nowości na jakie warto zwrócić uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem nowości raczej nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle wspaniałych książek do przeczytania, nie wiem kiedy ja na nie wszystkie znajdę czas ....Ciekawe propozycje, nie czytałam jeszcze żadnej książki tych autorek, ale chętnie je poznam :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy tytuł, bardzo mnie interesuje. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. O kolejne tytuły warte zainteresowania!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Neverworld Wake" bardzo polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Druga książka zdecydowanie bardziej jest w moim guście. Chciałabym ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tym razem nic dla mnie :( Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaguar ma bardzo fajne książki. Mamy sporo w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Neverworld Wake przeczytałam i bardzo mi się podobała :D Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Warto na pewno zwrócić uwagę na te powieści. Okładka powieści ,,Więź" niesamowicie mi się podoba <3
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Zaciekawiłaś mnie tymi pozycjami, dodam je do swojej listy. Pozdrawiam i zapraszam do mnie. www.czytanko.pl

  OdpowiedzUsuń