piątek, 13 kwietnia 2018

Premiera już wkrótce

Już za kilka dni będzie miała premierę dylogia "Kiedy zniknę" i "Kiedy wrócę" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. W obu książkach ważną rolę odgrywa muzyka, a piosenki zostały nagrane przez zespół All The Wrong Ways. W związku z premierą w kilku miastach odbędą się spotkania z Autorką, szczegóły poniżej :) Co zrobiliście tamtego lata?

Mateusz to utalentowany gitarzysta i autor pięknych piosenek. Razem z matką i siostrą mieszka w niewielkiej Rokietnicy. Kiedy otrzymuje szansę na zrobienie kariery rockowej, nie waha się ani chwili, aby wyrwać się z dusznego, przeoranego podziałami miasteczka i zapewnić sobie lepszą przyszłość.
Jednak gdy wszystko wydaje się wreszcie układać, na jaw wychodzi tajemnica z przeszłości. Mateusz, chcąc nie chcąc, będzie musiał się z nią zmierzyć i ponieść konsekwencje wydarzeń, które miały miejsce jeszcze przed jego narodzinami.
Kiedy zniknę to pierwsza część dylogii o dawnych sekretach i dramatycznych decyzjach, oraz o tym, że dzieci nie powinny odpowiadać za grzechy rodziców. 

Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione spory zdają się wpływać na życie młodych ludzi, a tajemnice z przeszłości nadal ciążą nad bohaterami niczym okrutne widmo sprzed lat. Czy miłość jest na tyle mocna, że poradzi sobie z ludzką nienawiścią i złem w czystej postaci?

Spotkania autorskie:
 

5 komentarzy:

 1. Mam ochotę na tę książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać Łodzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. brzmi ciekawie i podobają mi sie okładki, bardzo klimatyczne

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe powieści wyłoniły się z Twojego opisu. Nie dość, że świat muzyków to świat niezwykłych emocji to jeszcze otrzymujemy tajemnice sprzed lat, które zawsze wzbudzają we mnie emocje. Sięgnę na pewno po pierwszą część, która mam nadzieję, zachęci mnie do kontynuowania :)

  OdpowiedzUsuń